Jak to działa

Serwis PrzesyłkaSTART.pl daje możliwość korzystania z usług dwóch wiodących na rynku firm kurierskich DPD i K-EX . Usługa dostepna on-line 24/7.

Serwis wymaga rejestracji użytkownika przy pierwszym korzystaniu z usług PrzesyłkaSTART.pl.

Bez konieczności rejestracji można sprawdzić cenę przesyłki wybierając firmę kurierską i wypełniając dane dotyczące przesyłki. Wskazana kwota jest ceną brutto bez żadnych ukrytych dopłat.

Krok 1 Rejestracja i logowanie

Przy pierwszym korzystaniu z serwisu należy zarejestrować użytkownika i zalogować się. Przy kolejnym użytkownik loguje się do systemu.

Krok 2 Zamów kuriera

W opcji nadaj przesyłkę wyszukaj z listy odbiorców lub wprowadż dane odbiorcy, dokonaj wyboru firmy kurierskiej z której usług chcesz skorzystać, wypełnij formularz dotyczący przesyłki. W podsumowaniu zobaczysz dane wprowadzone do systemu wraz z ceną za wybraną usługę następnie zatwierdz zamówienie

Krok 3 Płatność on –line

Jeżeli nie masz podpisanej umowy i nie jesteś płatnikiem przelewowym zapłać za przesyłke przez bezpieczny system obsługi płatności on-line Dotpay.

Krok 4 Wydrukuj dokumenty przewozowe

Po autoryzacji płatności system automatycznie wygeneruje list przewozowy, który wraz z fv zostanie przesłany na adres e-mail wskazany przy rejestracji uzytkownika. Wydrukuj list przewozowy i przekaż kurierowi wraz z paczką.Kurier nie pobiera żadnych opłat.

ver. 0.9.9